Våra medarbetare

Det är vi som arbetar på Forss Webservice AB.

Samtliga medarbetare nås enklast via vårt ordinarie telefonnummer 0150-66 26 00 och vår gemensamma e-postadress info@forss.se

Mattias Forss

VD
mattias.forss@forss.se

Christian Wallinder

Vice VD / Operativ Chef
christian.wallinder@forss.se

Andreas Karlsson

IT-specialist
andreas.karlsson@forss.se

Thomas Karlsson

IT-tekniker
thomas.karlsson@forss.se

Petter Jonsson

IT-tekniker
petter.jonsson@forss.se

Kalle Wahlstedt

IT-tekniker
kalle.wahlstedt@forss.se

Leif Johansson

IT-tekniker
leif.johansson@forss.se

Linda Danielsson

Supportansvarig
linda.danielsson@forss.se

Jonas Forss

Webbutveckling & support
jonas.forss@forss.se

Ingela Forss

Projektledare & webbutvecklare
ingela.forss@forss.se

Mikael Andersson

Systemutvecklare

Lena Forss

Ekonomi & administration

Zarah Forss

Kundtjänst

Jobba hos Forss

Just nu söker vi:

-> Senior IT-tekniker
-> Kundtjänstmedarbetare

Skrolla till toppen